Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 05.12.2016, 07:28

Початкова освіта
міста Суми

Вхід на сайт
Меню сайту
Пошук
Друзі сайту
  • Міністерство освіти і науки України
  • Управління освіти і науки Сумської міської ради
  • Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0
    Головна » 2016 » Березень » 28 » 5 листопада 2015 року було проведено ІІ етап ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
    22:25
    5 листопада 2015 року було проведено ІІ етап ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

    5 листопада 2015 року на базі комунальної установи Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17
    було проведено ІІ етап Х
    VІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

    У конкурсі брали участь 27 учнів 3-х класів та 31 учень 4-х класів навчальних закладів.

    За підсумками журі визнано переможців:

    з/п

    Прізвище, імя, по батькові

    учня

    Навчальний заклад

    Клас

    Місце

    учня

    Прізвище, імя, по батькові

    вчителя

     
     

    1.

    Жиронкіна Дар’я

    НВК № 11

    3

    І

    Жабська Ольга Дмитрівна

     

    2

    Корнєєва Валерія

    ЗОШ № 20

    3

    ІІ

    Шишка Людмила Миколаївна

     

    3

    Черноус Альона

    ССШ № 29

    3

    ІІ

    Неговоренко Ольга Олексіївна.

     

    4

    Прокопенко Катерина

    НВК № 42

    3

    ІІ

    Красуля Ганна Степанівна

     

    5

    Голишев Артем

    ССШ № 9

    3

    ІІІ

    Васильєва Наталія Вікторівна

     

    6

    Тімонович Ольга

    ЗОШ № 13

    3

    ІІІ

    Корсун Надія Михайлівна

     

    7

    Первунінський Тимофій

    ЗОШ № 15

    3

    ІІІ

    Литвиненко Ольга Григорівна

     

    8

    Барильник Іван

    ЗОШ № 21

    3

    ІІІ

    Івашкова Євгенія Володимирівна

     

    9

    Мізерний Іван

    ЗОШ № 22

    3

    ІІІ

    Незорова Валентина Василівна

     

    10

    Шумило Поліна

    ЗОШ № 27

    3

    ІІІ

    Ягупа Ірина Дмитрівна

     

    11

    Віннікова Марина

    ССШ № 7

    4

    І

    Капленко Валерія Вікторівна

     

    12

    Іванченко Катерина

    ССШ № 10

    4

    ІІ

    Хелемеля Тетяна Анатоліївна

     

    13

    Сизоненко Софія

    ССШ № 17

    4

    ІІ

    Тіщенко Людмила Володимирівна

     

    14

    Некрасова Вероніка

    ЗОШ № 22

    4

    ІІ

    Плющ Тетяна Миколаївна

     

    15

    Голубенко Ліна

    ЗОШ № 27

    4

    ІІ

    Бариш Галина Володимирівна

     

    16

    Ткаченко Поліна

    ССШ № 1

    4

    ІІІ

    Каріх Олена Георгіївна

     

    17

    Бурмістрова Варвара

    ЗОШ № 15

    4

    ІІІ

    Бакурова Тетяна Петрівна

     

    18

    Чернецький Роман

    ССШ № 29

    4

    ІІІ

    Біттер Вита Олександрівна

     

    19

    Бакута Дар’я

    ССШ №30

    4

    ІІІ

    Полулях Валентина Миколаївна

     

    20

    Ющак Марія

    НВК №11

    4

    ІІІ

    Сітало Олена Василівна

     

    21

    Завгородня Поліна Євгенівна

    НВК №37

    4

    ІІІ

    Ковальова Алла Юріївна

     

    Вітаємо переможців!!!

    Переглядів: 109 | Додав: delf | Рейтинг: 0.0/0
    Всього коментарів: 0
    Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
    [ Реєстрація | Вхід ]

    Copyright MyCorp © 2016
    Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz